dariya_16_05 (dariya_16_05) wrote,
dariya_16_05
dariya_16_05

Добре повернутися додому, або Про вічне - про вагу

Півтора роки після народження Давида я переживала небувалий досвід у своєму житті: я їла - будь-що і будь-коли - і худнула. Такого за все своє життя і не спостерігала. З 55 кг, привезених з пологового, я за якісь три місяці чи навіть менше здулася, як сказала моя мама, до 46-47 кг. Звісно, для тендітних дівчаток це ні разу не рекорд, але для мене.... Колись рекордом були 49 кг, які протрималися 2 дні, але мій шлунок тоді дуже бунтував проти цього і повернув мене до 50 кг. І вони дуже довго трималися завдяки дворазовим щоденним зайняттям йогою і невечерянням. А потім з'явився Він, "шлях до серця", всі діла, ну і +2 кг.

Так от кілька місяців тому я переглядала одне відео зі мною і синочком, і мій вигляд ззаду мені дуже не сподобався світлі джинси фтопку.
Перебравши всіх можливих винуватців - фруктові соки, якими любить балувати мене чоловік, вечірні посиденьки під сємєчки і Теорію ВВ - я вирішила відмовитися від усього і вдарити важкою артилерією по ворогу. Тому денний сон Давида тепер присвятила не спокійній трапезі під нетік, а вправам з нетіку.
Почала з фітнесу для сідниць і стегон з Тетяною РОгатіною. Ніби непогано, але 50 хвилин для мене дуже довго. Давид може прокинутися на підсос вже через 30-40 хвилин, і це може затягнутися, а м'язи вистигнуть. Короче, не пішло. Потім почула я про Джиліан Майклз. Зацікавила мене йога в її інтерпретації. Ну від йоги там лише відголоски. Але... Тренування 30 хв, що мені підходить, і реально доводиться пахати, стікаючи потом. Думаю, ну всьо, результат мусить бути. Звісно, паралельно я відмінила вечірні ласощі, благо, настав сезон полуниць) Але результат щось не йде і не йде, навіть більше - кг то більше, то на місці, см не можу зрозуміти. Словом, за місяць я чесно відпахала весь курс Yoga Meltdown обидва рівні, потім перейшла до Yoga INferno (пекло ще те)...
І знаєте, що я весь цей час відчувала? Злість! Капєц, яку злість, що я так пашу, а віз і нині там, тільки руки ще більше накачала, думаю, мені вже досить. Мені не дуже подобаються кардіотренування, що в останньому курсі, це найважче. Ну ви знаєте, що коли важко, то теж злість) Словом, працювала задля результату, а його нема... Фрустрація... Пообіцяла собі, що ще кілька днів і на фік це все. Займуся звичайною йогою, яку робила раніше по відео "рожевого курсу".
Але сьогоднішня погода зробила своє - лінь. І вирішила сьогодні розслабитися по рожевому курсу. Включила медитативну музику, глибоке розмірене дихання, розтяжки, баланс - все, як я люблю. Думки, тіло, дух - все збалансовується. Давид мені не дав доробити одну справу, яку мені приспічило чомусь саме сьогодні зробити (зшити сукню, яку я ніколи не носила би і так), і я була роздратована. Але ці 30 чи 40 хвилин повернули мені рівновагу і спокій. І їх мені акурат вистачило, поки Давид прокинувся на підсос. І я відчула радість - справжню радість, ніби повернулася додому з далекої подорожі, коли кожен рух знайомий, але набув нового забарвлення, щось я відчула інакше, а щось стала робити краще, а ще та радість впізнавання, що тіло не забуло. І я зрозуміла, що радість від процесу для мене значно важливіша за швидкість результату. І не важливо, що там показуватимуть ваги чи стрічка (ну поки влізаю ще в одяг), головне - те, що перепробувавши багато різного чую нотки Дж.Майклз , я таки знайшла єдино підходяще для мене.

За місяць до вагітності


Останні години вагітності (+9,5 кг)


Рік після пологів


Наші дні
Tags: вага, йога, фітнес
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments